Knus te renoveren huis met buitenruimte in leukste straat van ’t Stad!

VP 199.000 Euro

ADRES: Klappeistraat 37, 2060 Antwerpen

 

Dit knusse huis vind je in 1 van de tofste straten in Antwerpen!  De Klappeistraat:  autoluw, op loopafstand van het station, het centrum, cultuur, horeca, winkels, scholen…. een échte topligging!  Bovendien is dit een heerlijke straat waar je een toffe babbel met je buren hebt.

 

De voordeur brengt je direct in de woonkamer.  Achteraan is er een keuken en een badkamer.  Geniet van de rust op de ruime koer waar je, met wat groen en kleur, een zalig buitenparadijsje creëert!  Het grote schuifraam brengt de buitenlucht al helemaal binnen.

Achter de keuken ligt een badkamer met bad, toilet en lavabo.

 

De draaitrap brengt je naar de bovenverdiepingen en komt uit in een kamer waarin de wasmachine past.  Hier is nog voldoende ruimte om je bureau neer te zetten of om extra kasten te plaatsen.  Aan de voorkant heb je de eerste slaapkamer.

Op de 2de verdieping, onder het dak, is er een ruime slaapkamer.

Overal ligt nog de originele plankenvloer.  Supergezellig!

Dit leuke huis heeft een renovatiebeurt nodig.  Maar met wat liefde en goeie ideeën maak je hier een fantastische woonplek met leuke buitenruimte!

 

Wonen in deze toffe straat en leuke huis? Kom snel een kijkje nemen!

Eigenschappen van het pand

Algemeen

Categorie:                       Huis met buitenruimte

Bewoonbare opp. :          80 m²

Aantal slaapkamers:        2

Aantal badkamers:          1 met bad, wc en lavabo

Keuken:                           deels geïnstalleerd

Inlichtingen
  • Beglazing:                          Dubbele en enkele beglazing
  • Verwarming:                      Gaskachel
  • EPC:                                    Label E – renovatieplicht
  • Elektrische installatie is niet conform
  • Kelder